Znajdz nas na:

Mycie okien i przeszkleń

Powierzchnie szklane

Mycie okien w tak dużym mieście jak Poznań to niełatwe zadanie. Duży ruch na ulicach sprawia, że generowane są zanieczyszczenia, które osiadają między innymi na szybach. Zajmujemy się myciem okien oraz różnego rodzaju witryn i przeszkleń. Wszelkie prace wykonywane są bardzo starannie i dokładnie, a usługi możesz zamówić jednorazowo lub cyklicznie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. 

Po co się męczyć i zajmować myciem okien, gdy w zasięgu ręki jest oferta naszej firmy? Jeśli zamieszkujesz Poznań  i okolice lub prowadzisz na tym terenie działalność i poszukujesz firmy zajmującej się myciem okien, zgłoś się do nas. Zapomnisz o brudzie i smugach. To wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie!

Łączymy wysoką jakość usług z atrakcyjnymi cenami. Nasza ekipa pojawi się w wybranym przed Ciebie miejscu i czasie i zajmie się wszystkim od początku do końca. Umyjemy okna w Twoim mieszkaniu, domu czy biurze. Regularnie zamawiane mycie okien, przeszkleń czy witryn sklepowych zagwarantuje Ci nie tylko ich świetny wygląd, ale także przedłuży ich żywotność. Skuteczne środki czystości zagwarantują doskonałą pielęgnację w połączeniu z wysokim poziomem usług.

Nasza oferta obejmuje:

  • mycie okien w domach, mieszkaniach i biurach (drewnianych, plastikowych, aluminiowych),
  • mycie witryn sklepowych oraz szyb wystawowych,
  • czyszczenie różnego rodzaju powierzchni szklanych,
  • usuwanie z okien klejów, zapraw oraz resztek farb,
  • czyszczenie szyldów reklamowych, neonów, reklam świetlnych, itp.

Niezbędne uzupełnienie

Do mycia okien wykorzystujemy  metodę zmywak - zbierak oraz najlepsze środki czyszczące niemieckiej firmy Buzil. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu oraz najwyższej jakości sprawdzonych preparatów czyszczących, mycie okien jest bardzo dokładne, a szklane powierzchnie pozostają czyste na dłużej.  Wykonujemy mycie wszystkiego rodzaju okien wraz z ramami, zawiasami i parapetami.W przypadku witryn sklepowych istnieje również możliwość wyboru usługi mycia jedno- lub dwustronnego.

Mając adres naszej firmy, możesz przestać martwić się o mycie okien, witryn i przeszkleń w domu i pracy.