Znajdz nas na:

O nas

Jesteś tutaj:
BuzilKarcherProchemTenziTersus

Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy z Poznania, trafiłeś pod właściwy adres! Długoletnie doświadczenie w branży oraz fachowość pozwala nam cieszyć się wieloma pozytywnymi opiniami, otrzymywanymi regularnie od naszych klientów oraz wciąż rosnącą ilością nowych zleceń. Jesteśmy już na rynku ponad 10 lat!

Profesjonalne usługi czyszczenia Karcher - Poznań

Jako profesjonalna firma usługowa z Poznania, zajmujemy się szeroko rozumianym zagadnieniem czyszczenia, począwszy od prania dywanów i wykładzin, poprzez czyszczenie wszelkiego rodzaju tapicerek, a skończywszy na myciu okien oraz wszelkiego rodzaju przeszkleń. Dla pełnej wygody naszych klientów oferujemy między innymi:

  • mycie okien, witryn sklepowych i przeszkleń,
  • pranie dywanów i wykładzin,
  • czyszczenie tapicerek meblowych,
  • czyszczenie oraz konserwacja tapicerek samochodowych,
  • mycie ciśnieniowe,
  • ozonowanie pomieszczeń i samochodów.

Jako doświadczona firma działająca na terenie Poznania i okolic już ponad 10 lat dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi świadczone były zawsze na najwyższym poziomie. Pracownicy, których zatrudniamy są doskonale przygotowani do wykonywania swoich obowiązków i godni zaufania pod każdym względem.

Stosujemy środki czyszczące renomowanych firm, takich jak Buzil, Karcher, Prochem , Tersus,  Ashbys, Clinex. Wykorzystywany przez nas sprzęt pochodzi od najlepszych producentów w tej branży. W pracy naszej firmy niezmiennie staramy się dążyć do osiągnięcia wyznaczonych celów możliwie najbardziej efektywnymi i najnowocześniejszymi metodami.

Prowadzimy również wypożyczalnię profesjonalnego sprzętu myjącego oraz piorącego firmy Karcher oraz innych producentów jak Viper czy Nilfisk. Wśród oferowanych przez nas urządzeń znajdziesz: myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze piorące, odkurzacze przemysłowe, parownice, szorowarki jednowalcowe, polerki oraz generatory ozonu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, który uwzględnia najbardziej popularne usługi sprzątające realizowane przez naszą firmę w Poznaniu i okolicach. Jeśli będziesz miał pytania lub jakiekolwiek wątpliwości, nie wahaj się sięgnąć po słuchawkę, napisać do nas e-maila lub odwiedzić siedzibę naszej firmy w Poznaniu. Jako sprawdzona i rzetelna firma - jesteśmy do Twojej stałej dyspozycji!