Znajdz nas na:

O nas

Jesteś tutaj:
BuzilKarcherProchemTenziTersus

Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy sprzątającej z terenu Poznania, trafiłeś pod właściwy adres! Długoletnie doświadczenie w branży oraz fachowość pozwala nam cieszyć się wieloma pozytywnymi opiniami, otrzymywanymi regularnie od naszych klientów oraz wciąż rosnącą ilością nowych zleceń.

Profesjonalna firma sprzątająca - Poznań

Jako profesjonalna firma sprzątająca z miasta Poznań, zajmujemy się szeroko rozumianym zagadnieniem czyszczenia, począwszy od prania dywanów i wykładzin, poprzez sprzątanie biur, domów i mieszkań, a skończywszy na myciu okien oraz wszelkiego rodzaju przeszkleń. W odróżnieniu od wielu innych firm sprzątających świadczymy usługi kompleksowe, cykliczne lub jednorazowe np. po remontach, przebudowach lub po pracach konserwacyjnych. Dla pełnej wygody naszych klientów oferujemy między innymi:

  • mycie okien, witryn sklepowych i przeszkleń,
  • pranie dywanów i wykładzin,
  • czyszczenie tapicerek meblowych,
  • czyszczenie oraz konserwacja tapicerek samochodowych,
  • mycie ciśnieniowe,
  • sprzątanie biur, domów i mieszkań,
  • zabiegi ozonowania.

Jako doświadczona firma sprzątająca działająca na terenie miasta Poznań i okolic dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi świadczone były zawsze na najwyższym poziomie. Pracownicy, których zatrudniamy są doskonale przygotowani do wykonywania swoich obowiązków i godni zaufania pod każdym względem.

Posługujemy się środkami czyszczącymi renomowanych firm, takich jak Buzil, Karcher, Prochem czy Tersus, a wykorzystywany przez nas sprzęt (Karcher, Prochem, Tersus) pochodzi od najlepszych producentów w tej branży. W pracy naszej firmy niezmiennie staramy się dążyć do osiągnięcia wyznaczonych celów możliwie najbardziej efektywnymi i najnowocześniejszymi metodami.

Prowadzimy również wypożyczalnię profesjonalnego sprzętu myjącego oraz piorącego firmy Karcher. Wśród oferowanych przez nas urządzeń znajdziesz: myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze piorące, odkurzacze przemysłowe, parownice oraz szorowarki walcowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, który uwzględnia najbardziej popularne usługi sprzątające realizowane przez naszą firmę w Poznaniu i okolicach. Jeśli będziesz miał pytania lub jakiekolwiek wątpliwości, nie wahaj się sięgnąć po słuchawkę, napisać do nas e-maila lub odwiedzić biuro naszej firmy w Poznaniu. Jako sprawdzona i rzetelna firma sprzątająca, jesteśmy do Twojej stałej dyspozycji!