Znajdz nas na:

O nas

Jesteś tutaj:
BuzilKarcherProchemTenziTersus

Właściwy adres

Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy sprzątającej z terenu Poznania, trafiłeś pod właściwy adres! Długoletnie doświadczenie w branży oraz fachowość pozwala nam cieszyć się wieloma pozytywnymi ocenami, otrzymywanymi regularnie od naszych klientów oraz wciąż rosnącą ilością nowych zleceń dla naszej firmy sprzątającej.

Firma sprzątająca Poznań - oferta

Jako profesjonalna firma sprzątająca z miasta Poznań, zajmujemy się szeroko rozumianym zagadnieniem czyszczenia, począwszy od prania kanap i wykładzin, poprzez sprzątanie biur i domów, a na myciu okien oraz wszelkiego rodzaju przeszkleń skończywszy. W odróżnieniu od wielu innych firm sprzątających świadczymy usługi kompleksowe, cykliczne oraz interwencyjne, np. po remontach, przebudowach lub po pracach konserwacyjnych. Dla pełnej wygody naszych klientów oferujemy przede wszystkim:

  • sprzątanie mieszkań, domów oraz biur,
  • mycie każdego rodzaju okien, witryn i przeszkleń,
  • gruntowne czyszczenie oraz konserwacje tapicerek samochodowych.

Jako doświadczona firma sprzątająca działająca na terenie miasta Poznań i okolic dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi sprzątające świadczone były zawsze na najwyższym poziomie. Pracownicy, których zatrudnia nasza firma sprzątająca są doskonale przygotowani do wykonywania swoich obowiązków i godni zaufania pod każdym względem. Wykonujemy zlecenia pojedyncze lub prowadzimy stałą współpracę w zakresie sprzątania.

Posługujemy się środkami czyszczącymi renomowanych firm, takich jak Buzil czy Tersus, a wykorzystywany przez nas sprzęt (Karcher, Prochem, Tersus) pochodzi od najlepszych producentów tej branży. W pracy naszej firmy niezmiennie staramy się dążyć do osiągnięcia wyznaczonych celów możliwie najbardziej efektywnymi i najnowocześniejszymi metodami.

Prowadzimy również wypożyczalnię profesjonalnego sprzętu myjącego oraz piorącego firmy Karcher. Wśród oferowanych przez nas urządzeń znajdziesz: myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze piorące, odkurzacze przemysłowe, parownice oraz szorowarki walcowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, który uwzględnia najbardziej popularne usługi sprzątające realizowane w Poznaniu i okolicach. Jeśli będziesz miał pytania lub jakiekolwiek wątpliwości, nie wahaj się sięgnąć po słuchawkę, napisać do nas e-maila lub odwiedzić biuro naszej firmy sprzątającej w Poznaniu. Jako sprawdzona i rzetelna firma sprzątająca, jesteśmy do Twojej stałej dyspozycji!