Znajdz nas na:

Sprzątanie domów i mieszkań

Kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań - Poznań

Oferujemy usługi obejmujące kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań na terenie miasta Poznań i okolic, także po remontach. Jesteśmy sumienni, rzetelni i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Działamy głównie na terenie miasta Poznań, a wszystkie usługi świadczone przez naszą firmę są realizowane przez doświadczoną kadrę pracowników, przy wykorzystaniu najwyższej jakości sprawdzonych środków czyszczących. Wieloletnie doświadczenie oraz duża wiedza umożliwiają nam spełnianie oczekiwań i satysfakcjonujące sprzątanie nawet u najbardziej wymagających klientów..

Sprzątanie domu

Proponujemy zarówno usługę sprzątania jednorazowego, jak również stałą opiekę nad obiektami czy pomieszczeniami. Każde mieszkanie i dom traktujemy indywidualnie i dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, uwzględniającą zakres prac oraz ich częstotliwość. Sprzątanie domów i mieszkań wykonujemy sprawnie i rzetelnie. Oferujemy szeroki wachlarz usług sprzątających oraz usługi specjalistyczne. Oferujemy sprzątanie także w przypadku domów, które przez dłuższy nie były zamieszkiwane i wymagają gruntownego uporządkowania w celu przywrócenia czystości.

Podstawowe sprzątanie domów i mieszkań obejmuje między innymi:

  • wycieranie kurzu z mebli, sprzętów RTV i parapetów,
  • odkurzanie dywanów i wykładzin podłogowych,
  • opróżnianie koszy na śmieci,
  • czyszczenie armatury łazienkowej,
  • dezynfekcję toalet,
  • mycie podłóg.

Domy i mieszkania sprzątamy, posługując się najnowocześniejszym sprzętem oraz atestowanymi środkami czyszczącymi, dostarczanymi wyłącznie przez uznanych producentów. 

Wszystkie usługi sprzątania biur, domów i mieszkań znajdujących się na terenie miasta Poznań i gmin sąsiednich realizujemy z najwyższą dbałością o mienie, zapewniając nieskazitelną czystość oraz świeżość we wnętrzach. Ceny za wykonanie usług sprzątających są przygotowywane indywidualnie i zależą od wielu różnych czynników, takich jak metraż i specyfika powierzchni, zakres czynności, częstotliwość sprzątania, liczba pracowników, itp.

Napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź siedzibę naszej firmy w Poznaniu!