Znajdz nas na:

Sprzątanie domów i mieszkań

Jesteś tutaj:

Sprzątanie domów w Poznaniu - usługi w pełni kompleksowe

Oferujemy usługi obejmujące kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań na terenie miasta Poznań i okolic, także po remontach. Jesteśmy sumienni, rzetelni i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Działamy głównie na terenie miasta Poznań, a wszystkie usługi świadczone przez naszą firmę są realizowane przez doświadczoną kadrę pracowników, przy wykorzystaniu najwyższej jakości sprawdzonych środków czyszczących. Wieloletnie doświadczenie oraz duża wiedza umożliwiają nam spełnianie oczekiwań i satysfakcjonujące sprzątanie nawet u najbardziej wymagających klientów..

Szczegóły oferty

Proponujemy zarówno usługę sprzątania jednorazowego, jak również stałą opiekę nad obiektami czy pomieszczeniami. Każde mieszkanie i dom traktujemy indywidualnie i dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, uwzględniającą zakres prac oraz ich częstotliwość. Sprzątanie domów wykonujemy sprawnie i rzetelnie, porządkując zarówno małe, jak i duże, zanieczyszczone powierzchnie. Oferujemy szeroki wachlarz usług sprzątających oraz usługi specjalistyczne. Oferujemy sprzątanie także w przypadku domów, które przez dłuższy nie były zamieszkiwane i wymagają gruntownego uporządkowania w celu przywrócenia czystości.

Podstawowe sprzątanie mieszkań oraz biur obejmuje między innymi:

  • wycieranie kurzu z mebli, sprzętów RTV i parapetów,
  • odkurzanie dywanów i wykładzin podłogowych,
  • opróżnianie koszy na śmieci,
  • czyszczenie armatury łazienkowej,
  • dezynfekcję toalet,
  • mycie podłóg.

Biura, mieszkania i domy sprzątamy, posługując się najnowocześniejszym sprzętem oraz atestowanymi środkami czyszczącymi, dostarczanymi wyłącznie przez uznanych producentów. Swoją ofertę kierujemy zarówno do właścicieli poznańskich biur, jak również do wszystkich tych osób, które chciałyby doprowadzić swoje pomieszczenia mieszkalne do stanu nienagannego porządku.

Wszystkie usługi sprzątania biur, domów i mieszkań znajdujących się na terenie miasta Poznań i gmin sąsiednich realizujemy z najwyższą dbałością o mienie, zapewniając nieskazitelną czystość oraz świeżość we wnętrzach. Ceny za wykonanie usług sprzątających są przygotowywane indywidualnie i zależą od wielu różnych czynników, takich jak metraż i specyfika powierzchni, zakres czynności, częstotliwość sprzątania, liczba pracowników, itp.

Napisz do nas lub odwiedź siedzibę naszej firmy, mieszczącą się w Poznaniu!