Znajdz nas na:

Sprzątanie biur i mieszkań

Jesteś tutaj:

Sprzątanie domów w Poznaniu - usługi w pełni kompleksowe

Oferujemy usługi kompleksowego sprzątania biur, domów i mieszkań na terenie miasta Poznań i okolic, także po remontach. Jesteśmy sumienni, rzetelni i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Działamy głównie na terenie miasta Poznań, a wszystkie usługi świadczone przez naszą firmę są realizowane przez doświadczoną kadrę pracowników, przy wykorzystaniu najwyższej jakości sprawdzonych środków czyszczących. Wieloletnie doświadczenie oraz duża wiedza umożliwiają nam spełnianie oczekiwań w zakresie dokładnego sprzątania nawet najbardziej wymagających klientów.

Szczegóły oferty

Proponujemy zarówno usługę sprzątania jednorazowego, jak również stałą opiekę nad obiektami czy pomieszczeniami. Każde mieszkanie, dom czy biuro traktujemy indywidualnie i dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, uwzględniającą zakres prac oraz ich częstotliwość. Sprzątanie domów wykonujemy sprawnie i rzetelnie, porządkując zarówno małe, jak i duże, zanieczyszczone powierzchnie. Oferujemy szeroki wachlarz usług sprzątających oraz usługi specjalistyczne. Wykonujemy usługi sprzątające także w przypadku domów, które przez dłuższy nie były zamieszkiwane i wymagają gruntownego uporządkowania w celu przywrócenia czystości.

Podstawowe sprzątanie mieszkań oraz biur obejmuje między innymi:

  • wycieranie kurzu z mebli, sprzętów RTV i parapetów,
  • odkurzanie dywanów i wykładzin podłogowych,
  • mycie okien oraz luster,
  • opróżnianie koszy na śmieci,
  • czyszczenie armatury łazienkowej,
  • dezynfekcję toalet.

Biura, mieszkania i domy sprzątamy, posługując się najnowocześniejszym sprzętem oraz atestowanymi środkami czyszczącymi, dostarczanymi wyłącznie przez uznanych producentów. Swoją ofertę kierujemy zarówno do właścicieli poznańskich biur, jak również do wszystkich tych osób, które chciałyby doprowadzić swoje pomieszczenia mieszkalne do stanu nienagannego porządku.

Wszystkie usługi sprzątania biur i mieszkań znajdujących się na terenie miasta Poznań i gmin sąsiednich realizujemy z najwyższą dbałością o mienie, zapewniając nieskazitelną czystość oraz świeżość we wnętrzach. Ceny za wykonanie usług sprzątających są przygotowywane indywidualnie i zależą od wielu różnych czynników, takich jak metraż i specyfika powierzchni, zakres czynności, częstotliwość sprzątania, liczba pracowników, itp.

Napisz do nas lub odwiedź siedzibę naszej firmy, mieszczącą się w Poznaniu!