Znajdz nas na:

Czyszczenie i pranie tapicerki meblowej

Jesteś tutaj:

Odpowiednie dbanie o meble przedłuża ich żywotność, jednak biorąc od uwagę to, że każdego dnia są one narażone na zabrudzenia, wcale nie jest to takie proste. Zabrudzone tapicerki na kanapach czy fotelach wyglądają mało estetycznie, dlatego bardzo ważne jest ich czyszczenie. Jeśli zamieszkujesz Poznań lub jego okolice możesz skorzystać z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie profesjonalne pranie tapicerki zarówno standardowej, jak i skórzanej.

Czyszczenie kanap okazuje się niekiedy sporym wyzwaniem, ale dla naszej firmy z Poznania to codzienność. Do każdego prania podchodzimy w pełni fachowo. Pierwszym etapem naszej pracy jest rozpoznanie materiału, z którego wykonano tapicerkę i dobranie odpowiedniej metody i środków do jej prania. Następnie odkurzamy czyszczoną powierzchnię i zajmujemy się odplamianiem najbardziej zabrudzonych miejsc. Potem dopiero nanoszony jest środek czyszczący na całą tapicerkę, który wcieramy w kanapę czy inny mebel. Na końcu wypłukujemy go wraz z brudem przy użyciu odkurzacza ekstrakcyjnego. Wszystkie etapy wykonywane są dokładnie i sprawnie, dzięki czemu, nasi klienci mogą szybko cieszyć się z czystej, pachnącej i pozbawionej bakterii i roztoczy kanapy, fotela czy innego mebla, którego tapicerka uległa zabrudzeniu. Również pranie kanap z obiciem w wersji skórzanej, wykonywane przez naszą firmę sprawi, że pozostanie ona dłużej w dobrym stanie i nabierze blasku.

Zaletą wykorzystywanych przez nas sposobów czyszczenia jest przede wszystkim:

  • wysoka skuteczność,
  • bezpieczeństwo,
  • krótki czas schnięcia,
  • automatyczna dezynfekcja powierzchni wraz z usunięciem nieprzyjemnych zapachów,
  • długotrwały efekt świeżości,
  • ożywienie kolorów tapicerki.

Gotowe rozwiązanie w zakresie czyszczenia tapicerki

Przestań zaprzątać sobie głowę zabrudzoną przez dzieci lub zwierzaki kanapą. Zadzwoń do nas, a my wykorzystując m.in. sprzęt firmy Karcher, Prochem oraz Tersus zajmiemy się wyczyszczeniem plam i praniem mebli. Nasze usługi świadczymy w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy nie tylko mieszkańców Poznania, ale także pobliskich miast.