Znajdz nas na:

Tapicerka pachnąca nowością | mobilnykarcher.pl

Jesteś tutaj:

Wnętrze Twojego samochodu

Przez lata we wnętrzu naszych samochodów odkłada się brud, kurz i wiele innych zanieczyszczeń. Niekiedy tapicerkę samochodową brudzimy sami, żywnością lub napojami, bywa również, że można na niej dostrzec ślady oleju czy smaru, pozostawione przez nieuważnego mechanika. Sprawcami zanieczyszczeń często są także nasze pociechy, brudząc fotele czekoladą, ciastkami czy gumą do żucia.

Tego typu zabrudzenia powstałe na tapicerkach samochodowych są szczególnie uciążliwe do usunięcia, zwłaszcza jeśli nie dysponuje się sprzętem lub środkami, umożliwiającymi samodzielne czyszczenie tapicerki samochodowej. Z kolei zaniedbana tapicerka, która przez długi czas nie była poddawana konserwacji lub chociażby praniu, z wiekiem coraz bardziej niszczeje, na skutek czego spada realna wartość Twojego pojazdu. Jak temu zaradzić?

Gotowe rozwiązanie w zakresie czyszczenia tapicerki samochodowej

Wystarczy powierzyć swój samochód w ręce profesjonalistów, aby jego wnętrze nabrało właściwego mu blasku. Świadczymy kompleksowe usługi prania oraz konserwacji tapicerek samochodowych na terenie Poznania. Podejmowane przez nas działania, takie jak pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej są poparte wieloletnim doświadczeniem, nowoczesnym sprzętem oraz atestowanymi środkami chemicznymi, które przywrócą każdemu wnętrzu wygląd nie do poznania.

Pranie tapicerki samochodowej wykonujemy przy zastosowaniu innowacyjnych i sprawdzonych metod, pozwalających na uzyskanie zadowalających efektów. W trakcie procesu dezynfekcji zabijane są wszelkie bakterie oraz chorobotwórcze drobnoustroje, a wysoka temperatura pary wodnej skutecznie rozpuszcza nawet najcięższe zabrudzenia, takie jak tłuszcze, oleje, smary oraz gumy do żucia, czyniąc je łatwiejszymi do usunięcia.

Zaletą wykorzystywanych przez nas sposobów czyszczenia jest przede wszystkim:

  • wysoka skuteczność,
  • bezpieczeństwo,
  • krótki czas schnięcia,
  • automatyczna dezynfekcja powierzchni wraz z usunięciem nieprzyjemnych zapachów,
  • długotrwały efekt świeżości,
  • ożywienie kolorów tapicerki.

Oto szczegółowy opis naszej usługi dla zmotoryzowanych:

  • odkurzanie samochodu,
  • pranie foteli przednich, kanapy tylnej, podłogi, boczków, bagażnika oraz podsufitki (w razie potrzeby)
  • czyszczenie i konserwacja plastików.

Istnieje również możliwość wyczyszczenia tylko wybranych elementów samochodu (np. foteli czy bagażnika) oraz zamówienia dodatkowej usługi impregnacji czyszczonych powierzchni.

Profesjonalne czyszczenie tapicerki, które proponujemy klientom z miasta Poznań i okolic , sprawia, że wnętrze pojazdu staje się czyste i świeże, wolne od wszelkiego rodzaju zabrudzeń, a także szkodliwych roztoczy. Czas realizacji usługi, takiej jak pranie lub czyszczenie tapicerek aut zależy w głównej mierze od wielkości samochodu oraz od stopnia zabrudzenia. Miejscem naszego działania jest głównie obszar miasta Poznań i gmin sąsiednich.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z naszym biurem na terenie miasta Poznań telefonicznie lub drogą elektroniczną. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Zapraszamy również do naszego biura mieszczącego się w Poznaniu!