Znajdz nas na:

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej

Jesteś tutaj:

Jednymi z najbardziej zabrudzonych tapicerek są właśnie tapicerki samochodowe. Spowodowane jest to codziennym użytkowaniem oraz częstym kontaktem wnętrza samochodu ze światem zewnętrznym.

Czyszczenie tapicerki samochodowej w naszej firmie odbywa się przy użyciu nowoczesnych, bardzo skutecznych metod. Ich zastosowanie umożliwia nie tylko zabicie wszelkich bakterii i roztoczy, ale także usunięcie tak trudnych zanieczyszczeń, jak smary i tłuste plamy. Są one rozpuszczane, gdyż pranie wykonuje się przy użyciu wysokiej temperatury. Tak dokładnych i efektywnych zabiegów pielęgnacyjnych nie wykonasz sam w domu. Wymagają one bowiem odpowiedniego przygotowania, profesjonalnego sprzętu i wysokiej jakości środków chemicznych. Twoja tapicerka samochodowa po zakończeniu prania szybko wyschnie, a jej kolory znów staną się nasycone. Warto takie zabiegi wykonywać regularnie, żeby utrzymać jej dobry stan na długo, a także nie narażać siebie i rodziny na częsty kontakt z dużą ilością brudu i bakterii.

Nasza usługa dla zmotoryzowanych:

  • odkurzanie samochodu,
  • pranie foteli przednich, kanapy tylnej, podłogi, boczków, bagażnika oraz podsufitki (w razie potrzeby)
  • czyszczenie i konserwacja plastików.

Zależy nam na tym, żeby jak najwięcej mieszkańców Poznania i okolic mogło korzystać z naszych usług. Dlatego cena czyszczenia tapicerki samochodowej nie jest wygórowana. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się pachnącym i świeżym wnętrzem samochodu już teraz.